Nejlepší Hearthstone rekordy!

  Rekordy    Top3    Hearthstone   

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká byla největší zbraň, která byla zahraná? Podívejte se na rekordy ze světa Hearthstone!

Nejrychlejší smrt: Smrt v 1. kole za jednu manu

Rekord byl vytvořen hráči Athene a Zykerem.

 

Jak to bylo plánované?

Zyker měl v 1. kole zahrát Innervate následovaný Millhouse Manastorm, zatímco Athene měl zahrát co nejvíce silných spellů.

 

Co se doopravdy stalo?

Athenova startovací ruka byla: Bluegill Warrior, Blessing of Might, Ysera a Lay on Hands. Vyhodil vše až na Lay on Hands, a tak začínal s 2x Lay on Hands, Avenging Wrath a Holy Wrath.

Zyker zahrál Innervate a Millhouse Manastorm, poté Athene zahrál Lay on Hands na sebe a líznul si Blessing of Kings, Alexstrazu a Blessed Champion. Poté zahrál znova Lay on Hands a líznul si 2x Stonetusk Boar a Ysera. Potom zahrál Avenging Wrath na nepřítelova Millhouse Manastorm a pak dal 4 poškození do druhého hrdiny. Dále zahrál Holy Wrath a líznul Holy Wrath. Zahrál další Holy Wrath a líznul Sea Giant tím pádem dal za 10 poškození do hrdiny. Nyní už měl pouze 11 životů. Zahrál Stonetusk Boar a použil na něj Blessing of Kings, Blessed Champion a Blessing of Might, zaútočil na hrdinu a zabil ho.

 

 

Nejvíce najednou vytáhnutých karet: Předpokláno 1003

Toto se povedlo hráčům Poxkajka a HysteriA.

 

Jak to bylo naplánováno?

(A jak se to stalo)

 

Toto je vše předpoklad protože nebyl ukázán žádný set-up. Na stole ležel 5x Lorewalker Cho. Poxkajka hrál Blessing of Wisdom na svého V-07-TR-0N a HysteriA ho hrál na cíl, který nikdy nezaútočil. Tohle nějakou chvíli pokračovalo a pak v posledním kole zkopíroval HysteriA jeho V-07-TR-0Na a zaútočil. Takto líznul 1003 karet.

 

Největší zbraň: 8000 útok (možno nekonečno!)

Rekord se povedl hráči HysteriA.

 

Nebyla potřeba žádná příprava. Odehrálo se to v Rafaam Unleashed souboji. HysteriA zahrál Blingtron 3000, dostal Poisoned Blade a používal Hero Power. Říkal, že by udělal větší, ale nechtěl zabrat moc času.

 

Doufám, že se vám článek líbil a snad jste si našli svůj oblíbený rekord. Pokusíte se nějaký překonat? Napište nám do komentářů!


Chcete si povídat o Hearthstone? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Sebastian 07.02.2018 13:16

Jako 730 minut klikat na hero power je masakr, hustej typek

Jax 07.02.2018 06:27

Hmmm.Kde se hrabe v šachu mat 3 tahem :-))) Já viděl snad líznutí max do 100 karet :-() a ten damage je fakt na mašli.V pohodě sundá co bude chtít.Ještě bych chtěl vidět kartu s 8000 životy. :-0

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet